ПАНОРАМА
ХОТЕЛ & СПА

ПАНОРАМА
ХОТЕЛ & СПА

Nature, Relaxation and Wellness

Откријте го Крушево


Ако се прашувате каде би го имале најубавиот живописен поглед на Крушево, одговорот го имаме ние.

Лоциран во густата букова корија издигнат над градот се наоѓа хотел ПАНОРАМА СПА.

Активности за сите генерации
и во сите годишни времиња

h1

Планинарење, прошетка во природа, возење велосипед ...

h2-1

Параглајдерство, скијање во зима

Зошто ПАНОРАМА
ХОТЕЛ & СПА

Одлична локација


Лоциран во густата букова корија издигнат над градот се наоѓа хотел ПАНОРАМА СПА – КРУШЕВО


Нов и ултра модерн хотел


Архитектонски одлично решени и испланирани, ентериерно модерно спремени со спој на дрво и камен, секоја соба и апарман е со прекрасен поглед на градот.


СПА центар за максимално уживање


СПА центарот е опремен со затворен базен, џакузи, сауна, релакс соба со топли лежалки и надворешна тераса со лежалки.


Ресторан ПАНОРАМА

Хотелскиот ресторан е со капацитет од 150 седишта. Во склоп на ресторанот има и две големи надворешни тераси со околу 200 седишта. Новоопремената кујна која ќе работи 24 часа и љубезниот персонал ќе се погрижат за ваше ганстрономско уживање.


Лоби барот работи 24 часа заедено со 24 часовна room service услуга.


СПА & WELLNESS


За максимално уживање на нашите гости на располагање е СПА центарот кој е опремен со затворен базен, џакузи, сауна, релакс соба со топли лежалки и надворешна тераса со лежалки.
За релакс и медицинските масажи и третмани ќе се погрижат обучени масери. Користењето на услугите на спа центарот се бесплатни за хотелските гости, но ќе бидат достапни и за надворешни посетители.